ŠKOLNÍ JÍDELNA ZŠ TOVAČOV

INFORMACE PRO ŽÁKY ZŠ

Leták k vytištění: >ZOBRAZIT<

Upozornění: Stávající čipy zůstávají nadále v platnosti!

Vážení rodiče,
stravování ve škole, kterou navštěvuje Vaše dcera/syn v Tovačově, bude od 1.9.2015 zajišťovat společnost SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o.
Jsme firma, která na trhu působí již více než 20 let a v současné době poskytujeme službu pro 170 škol v celé České republice.

Jsme zaregistrováni v síti školských zařízení a při své činnosti důsledně dbáme na dodržování platné legislativy, která se ke školnímu stravování vztahuje. Jedná se zejména o dodržování nařízení ve Vyhlášce č. 107/2008 Sb., MŠMT.

• strávníci restaurace si vybírají z aktuální nabídky 2-3 hlavních jídel
jídla si předem neobjednávají
obědové menu se skládá z polévky nebo předkrmu, hlavního jídla, nápoje, doplňku stravy (zeleninový salát, ovocný kompot, ovoce, mléčný výrobek nebo dezert)
• dále nabízíme svačinový servis - obložené čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu, atd.
• obědy si přesto lze objednat prostřednictvím komunikačního portálu, který naleznete na stránkách www.skoly.scolarest.cz

VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY
Přihlášky se stravovacím čipem si budete moci vyzvednout poslední týden v srpnu v průběhu informačních dnů, které se budou konat 26. 8. - 28. 8. 2015 od 8.00 do 18.00 hodin ve školní restauraci Scolarest - Tovačov. Přihlášku je třeba vyplnit a obratem odevzdat.
Společně s odevzdáním přihlášky je třeba nabít konto ke stravování. Ostatní
strávníci v případě zájmu budou mít k dispozici volné přihlášky, které budou dostupné v kanceláři školní restaurace. Vyplnění přihlášky nezavazuje žáky k pravidelnému odebírání obědů a doplňkového sortimentu.

KONTO STRÁVNÍKA
Na přihlášce bude uvedeno číslo účtu, na který se zasílá hotovost určená pro konzumaci. Každý strávník má vlastní variabilní symbol pro jeho konto. Platební operace lze provádět na kontě: převodním příkazem, vkladem hotovosti na pobočce KB nebo hotovostním vkladem přímo na pokladně ve školní restauraci.

PŘIHLÁŠENÍ DO KOMUNIKAČNÍHO PORTÁLU
Každý strávník má ke svému účtu zřízen dálkový přístup. Pro jeho získání je potřeba bezplatná registrace (vygenerování autorizačního kódu, který bude rozdán spolu s přihláškou nebo zaslán e-mailem na vyžádání pracovníkem Scolarestu).

STRAVOVACÍ ČIP A ÚHRADA PRVNÍ PLATBY ZA STRAVOVÁNÍ
Strávníci budou moci používat stávající čip ke stravování. Noví strávníci si budou moci zakoupit stravovací čip Scolarest ve školní restauraci Scolarest - Tovačov ve dnech 26. 8. - 28. 8. 2015 od 8.00 do 18.00 hodin. Cena čipu je 130,- Kč.
Rádi bychom Vás informovali, že první platbu za stravování je nutné uhradit v hotovosti na místě.

JAK FUNGUJE KOMUNIKAČNÍ PORTÁL
Na komunikačním portálu www.skoly.scolarest.cz se dozvíte informace o konzumaci, stavu
zůstatku na účtu nebo možnosti nastavení posílání výše zůstatku na kartě SMS zprávou.

Vaše dotazy ráda zodpoví:
Lucie Zapletalová, oblastní ředitelka provozu, tel. 731 438 441

ŽÁCI MŠ