ŠKOLNÍ JÍDELNA ZŠ TOVAČOV
PODVALÍ 353, 751 01 tel. 581 731 650, 581 731 883
   
AKTUALITY
 

INFORMACE PRO ŽÁKY MŚ

Leták k vytištění: >ZOBRAZIT<

Upozornění: Stávající čipy zůstávají nadále v platnosti!

Vážení rodiče,
Město Tovačov a společnost SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. budou od 1. 9. 2015 spolupracovat v oblasti školního stravování. Naším cílem je vytvořit ve Vašich školách takový systém stravování, který je schválený krajskou hygienickou stanicí, je provozovaný dle vypracovaného HACCP, splňuje normy BOZP a PO. Jsme držiteli certifikátů ISO a dodržujeme postupy stanovené Scolarestem.
Náš přístup je inovativní, udržitelný do budoucna a je optimální z hlediska nákladů. Uvědomujeme si, že stravování dětí je citlivým tématem, a proto bychom Vás touto cestou rádi informovali o naší práci.
Nejsme v oboru žádnými nováčky, vždyť v sektoru veřejného i soukromého školství působíme již 20 let a poskytujeme služby pro170 škol po celé České republice (od mateřských škol až po střední školy). Jsme zaregistrováni v síti školských zařízení a při své činnosti důsledně dbáme na dodržování platné legislativy, která se vztahuje ke školnímu stravování (spotřební koš apod.). Zejména pak dodržování nařízení ve Vyhlášce č. 107/2008 Sb., ve znění p.p., Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Můžeme Vás ujistit, že vaříme a sestavujeme jídelní lístky dle nejnovějších trendů dětské výživy. Naším zájmem je, aby se děti ve školní jídelně opravdu stravovaly. Díky týmu specialistů napříč naší společností se nemusíte obávat žádných experimentů. Vaříme čerstvá jídla dle školních receptur a zásadně nepoužíváme ostrá koření či přidané glutamáty a minimalizujeme smažená jídla.

NAŠE SLUŽBA:
• zavedeme moderní způsob stravování a přípravy jídel, garantujeme nabídku stravy bohaté na vitamíny a odpovídající moderním trendům zdravé výživy
• rozsah stravování v MŠ - dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka, celodenní pitný režim
obědy budou pro všechny děti automaticky objednané den předem do 14.00 hodin, pro rodiče zůstává možnost odhlášky telefonicky nebo na e-mail zr.7840@scolarest.cz den předem nebo týž den do 8.00 hodin u vedoucí školní restaurace
• v případě onemocnění je nutné si v první den nemoci vyzvednout
oběd v MŠ

• zaznamenání odběru jídel se bude účtovat denně
na kontě je možné sledovat výši zůstatku k úhradě stravného za předcházející den
• do 20. dne v měsíci je nutné vložit na konto finanční prostředky

Informace pro rodiče budeme podávat ve dnech 26. 8. 2015 - 28. 8. 2015 vždy od 8.00 hodin do 18.00 hodin ve školní restauraci. V těchto dnech je také nutné vyplnit a odevzdat přihlášku ke stravování a nabít konto strávníka.

Rádi bychom Vás také informovali, že první platbu za školní stravování je nutné uhradit v hotovosti na místě.
Děkujeme za pochopení.

 

MENU
ŽÁCI MŠ
Informace

Cena obědů

Jídelní lístek pro MŠ

ŽÁCI ZŠ
Informace
Cena obědů
Dokumenty ŠJ

Jídelní lístek pro ZŠ

CIZÍ STRÁVNÍCI
Informace
Výdejní doba obědů
Cena obědů

 

Základní škola a Mateřská škola Tovačov, Podvalí 353, 751 01 Tovačov, tel. 581 731 650, 581 731 883

ZŠ Tovačov © 2010 - 2014 by Maty.